Z serii listwy przypodłogowe – listwa MARDOM DECOR

Wielu z nas urządzając swoje mieszkania, ogromną wagę przykłada do podłóg, co oczywiście dziwić nie może. Najczęściej decydujemy się tutaj na panele podłogowe, choć oczywiście nie możemy zapominać także i o podłogach drewnianych. Nie da się bowiem ukryć, że obie opcje są jak najbardziej warte uznania, choć pod względem jakości lepiej wypadają tutaj podłogi z drewna. Niezależnie jednak od tego, na jaki materiał na podłodze postawimy, nie możemy zapominać o praktycznych dodatkach, jakimi niewątpliwie są listwy przypodłogowe. W tym wpisie chcemy skupić się na listwach MARDOM DECOR, gdyż wielu klientów jest nimi zachwyconych. Czy rzeczywiście jest się czym zachwycać?

Listwy stricte uniwersalne

Przy listwach MARDOM DECOR należy zaznaczyć, że są to listwy bardzo uniwersalne, a to dlatego, że możemy je wielokrotnie malować. Niewątpliwe jest to spora zaleta, gdyż przy większych remontach naszych wnętrz i całkowitej zmianie ich wyglądu trzeba podkreślić, że bez problemu możemy je pomalować na dowolny kolor, dzięki czemu optymalnie dostosujemy je do koloru podłóg i ścian po remoncie. O czym jeszcze warto pamiętać?

Niewątpliwie sporą zaletą tych list jest fakt, że są one wodoodporne, co zwłaszcza przy sprzątaniu ma ogromne znaczenie. Dzięki temu nie musimy martwić się o to, aby ich nie zamoczyć. To akurat nie wpłynie w żaden sposób na ich jakość, a więc jak najbardziej sprzątanie na mokro wchodzi tutaj w grę.

Wydaje się więc, że jak najbardziej listwa MARDOM DECOR to dodatki, którym warto się bliżej przyjrzeć.

sklep z podłogami

Sprawdź:  Czy warto stawiać na podłogi z bambusa?